نتایج جستجو برای عبارت :

بلاک چین به زبان ساده

به زبان ساده، قرارداد هوشمند یک کد برنامه نویسی است که روی بلاک چین پیاده‌سازی می‌شود تا در صورت اتفاق افتادن دادن یک سری شرایط، دستورات خاصی را که برنامه نویس به آن‌ داده است، اجرا کند. قراردادهای هوشمند یک نوآوری بسیار انقلابی هستند که ما را از اعتماد کردن به دیگران بی نیاز می‌کنند.
برای درک بهتر قرارداد هوشمند، ابتدا باید بدانیم که یک قرارداد معمولی چیست.
ادامه مطلب
۱- بلاک شدن موقت: این نوع بلاک شدن رایج‌تر است و تاریخ انقضایش زود می‌گذرد؛ یعنی از چند ساعت تا ۲۴ ساعت بیشتر طول نمی‌کشد. در ادامه مطلب، به شما خواهیم گفت که چطور این نوع بلاک شدن را برطرف کنید.
۲- بلاک شدن با تاریخ انقضا: این نوع بلاک به شما یک تاریخ انقضای مشخص می‌دهد و می‌گوید که دقیقا در چه تاریخی بلاک شدن شما برطرف می‌شود. روشی که ما در ادامه به شما توضیح می‌دهیم احتمال موفقیتش کم است. بهتر است تا برطرف شدن آن و سررسید تاریخ بلاک صبر کن
زندگی من همیشه اینجوری بوده،

پسرایی که دوسم دارن،
اول نزدیک میشن به من
بعد که میبینن منم دوسشون دارم خودشون رو تحویل میگیرن
بعد دلم میشکنه ازشون و میان به روش زور رامم کنن

بعد کلی تلاش میکنن که همه چی رو درست کنن

بعد کلی عکس پروفایل عوض میکنن و بایو رو.

بعد هم بارهامنو بلاک میکنن و از بلاکی در میارن،

در نهایت هم منو بلاک میکنن برای همیشه.

#گرگ_زاده
بلاک چین (Blockchain) از دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) ایجاد شده است. این فناوری در حقیقت زنجیره‌ای از بلوک‌هاست.
به طور کلی بلاک چین یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است.
تفاوت
آن با سیستم‌های دیگر این است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم،
میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می‌شوند و با استفاده از رمزنگاری
امکان حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا غیرممکن است.
بیت
کوین اولین کاربرد از این فناوری بود و از بلاک چین برای ذخیره اطلاعات
به زبان ساده، بلاک چین یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت آن با سیستم‌های دیگر این است که اطلاعات ذخیره‌شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای یک شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده‌ها، امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت‌شده، تقریباً از بین می‌رود.
مفهوم بلاک چین اولین بار با پیدایش بیت کوین به وجود آمد و پادشاه ارزهای دیجیتال از این راهکار برای ذخیره اطلاعات مربوط به دارایی کاربران بهره برد.
ادامه
در روزهای اخیر مشاهده شده که بسیاری از کاربران ایرانی در اینستاگرام به اصطلاح بلاک شده‌اند.
به‌تازگی بسیاری از دوستان خود را دیده‌اید که در اینستاگرام به اصطلاح بلاک شده‌اند و در واقع از شما می‌خواهند برایشان کامنت انگلیسی بگذارید. اما دلیل و چاره چیست؟
هنگامی که با فیلترشکن یا VPN وارد اینستاگرام می‌شوید، این شبکه IP شما را در مکانی خارج از کشور قبلی تشخیص می‌دهد. در نتیجه احتمال می‌دهد که اکانت شما هک شده است.
ادامه مطلب
شهرام خان از همکاران بنده در یک استان دیگر است. سر جریان شهادت حاج قاسم در اینستا دایرکت زد که استوری هایت را بردار. گوش نکردم. گفت من تمام دوستانم و حتی خواهرم را بلاک کرده ام. دلم نیامد تو را بلاک کنم. اگر برنداری تو را هم بلاک میکنم. گفتم هر جور صلاح میدانی. بلاکم کرد نامرد و چندی پیش سر جریان افزایش ناعادلانه ی حقوق معلمان کانال تلگرامی زده بود و مرا هم عضو کرده بود. خنده ام گرفته بود و از کانال لفت دادم
دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده نیکروش    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱ د
کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش    

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱
سلام دوستان عزیز، از اینکه در حال مطالعه این مطلب هستید ممنونیم
با ساخته شدن بلاک شماره ۶۳۰,۰۰۰ در بلاک چین بیت کوین، هاوینگ (نصف شدن پاداش بلاک) اتفاق افتاد. به این ترتیب، از این پس به‌طور میانگین در هر ده دقیقه به جای ۱۲.۵، ۶.۲۵ واحد بیت کوین تولید خواهد شد.

جهت مشاهده ادامه مطلب برروی فلش سمت چپ در بالا کلیک نمایید 
ادامه مطلب
اینستاگرام در موارد زیادی سخت گیرانه عمل می کند. اکثریت این مواردی که شامل اعمال سخت گیرانه اینستاگرام می شوند مربوط به مواردی هستند که اینستاگرام به این احساس برسد که فعالیتهای شما اسپم محسوب می شوند مثل مواقعی که مشغول تولید اطلاعات هرز و مضر هستید یا برای کاربران دیگر ایجاد مزاحمت کرده اید و یا حتی در حال ساختن اکانت های فیک و جعلی هستید.
به محض اینکه اینستاگرام متوجه کوچکترین نشانه ای از اسپم در فعالیتهای شما شود اکانتتان را بلاک خواهد
امروز یه توییتی از یکی از بچه‌های امیرکبیر میخوندم در مورد بلاک کردن و بلاک شدن و خوندن لست سین اِ لانگ تایم اِ گو های مجازی! نوشته بود شاید فردایی نباشه. البته به گمونم اون به شوخی نوشته بود ولی رفتم تو فکر... که اگه فردا منم نباشم چی؟ ما نباشیم چی؟ واقعا ارزش داشت اینهمه دوری از هم؟ اینهمه ندیدن؟ اینهمه سایه همدیگه رو با تیر زدن؟ چقدر محکم نشستیم سر جامون و فکر مرگ نیستیم... فکر محبتی که میتونستیم بکنیم. فکر قبول تفاوت‌هامون. قشنگی‌هامون. ام
بیت کوین چیست آموزش جامع بیت کوین
در دنیای امروز که همه چیز دیجیتالی شده است شاید دیگر خنده دار به نظر برسد که ما از پول های کاغذی برای مراودات خودمان استفاده کنیم. در حقیقت انتظار می رود پول هایمان هم به خود شکل دیجیتالی بگیرند.این یک طرف قضیه است و اما امروزه ما با یک مشکل جدی در پول های به اصطلاح سنتی خود مواجه هستیم و آن این است که اختیار ارزش پول که ما در آن سرمایه گذاری می کنیم در دستان ما نیست و ارزش پول می تواند توسط دولت ها و دخالت آن هم
- دارم نوار قلب بلاک‌های دسته‌ای رو می‌خونم، که برام سوال می‌شه چرا هدایت جریان الکتریکی قلب دچار بلاک می‌شه؟
- دانلود دو تا کتاب تخصصی پاتوفیزیولوژی بیماری‌های قلبی و برای متخصصان
- مطالعه از یک کتاب، توضیحات کافی نبود، مطالعه از کتاب دوم. 

~ همچنان صفحه سوم کتاب نوار قلب هستم.
آیتم یک حالت است با مشاهده تصویر بهتر می توانید درک کنید. بعضی از آنها قابلیت قرار دادن در دنیای ماینکرفت را دارند. وقتی شما آیتم را جایگذاری کردید، بعضی از آنها ممکن است به شکل مکعب مربع ظاهر شوند، این مکعب ها بلوک هستند ( با تلفظ درست انگلیسی بلاک نام دارند) پس فرق آیتم و بلوک مشخص شد.

آیتم

بلوک یا بلاک (block)
Let’s Encrypt یکی از ارائه دهندگان گواهی امنیتی است که فراهم کننده روشی ساده برای دریافت و نصب گواهی‌های TLS/SSL برای فعال‌سازی رمزگذاری HTTPS بر روی سرور است. این ارائه دهنده با فراهم کردن یک کلاینت نرم‌افزاری به نام Certbot، تقریبا اکثرا مراحل نصب و راه‌اندازی گواهی را به طور خودکار انجام می‌دهد. در حال حاضر تمامی مراحل دریافت و نصب گواهی برای Nginx و Apache بطور کاملا خودکار صورت مییگیرد.در این آموزش ما با استفاده از Certbot گواهی SSL رایگانی را برای Nginx در او
فناوری بلاک چین یک لیست رو به رشد از اطلاعات است که بلاک نامیده می شود و با رمز نگاری به یکدیگر مرتبط و لینک داده شده اند. هر بلوک شامل هش رمزنگاری از بلوک قبلی یک نشانه زمانی و داده های تراکنش است. با استفاده از یک بلوک زنجیره ای، بسیاری از افراد می توانند وارد یک رکورد اطلاعات شوند، و یک جامعه از کاربران می تواند کنترل کند که چگونه اطلاعات ثبت شده و اصلاح می شود. حال سوال اینجاست که اصلا کاربردهای بلاک چین چیست ؟ فناوری بلاک چین در چه مواردی م
✔️ چرا در اینستاگرام بلاک میشویم؟

هنگامی که با فیلترشکن یا vpn وارد اینستاگرام می شوید این شبکه IP شما را خارج از کشور قبلی تشخیص می دهد .

در نتیجه احتمال می دهد که اکانت شما هک شده است .

راه حل چیست ؟
راه حل کامنت انگلیسی نیست . بلکه باید VPN بسته سپس به تنظیمات پروفایل اینستاگرام رفته و از اکانت خارج شوید سپس بدون فیلترشکن یا VPN ای و رمز وارد کرده و دوباره وارد اکانت شوید .

برای دوستای بلاک شدت بفرست
من از اون به یه دلیل خاص ، خوشم نمی یاد و نمی خواامم هم چشم به چشم بشیم و حتی بعیدم نیست که اون سمت من بیاد من اصن رامو کج کنم ، با این حال آیا باید به عروسیش برم؟ در نقش یه راننده آره اما نمی خوام. من خصومت و کینه ازش ندارم و بارها هم گفتم اصن خوشبخت بشه اما من نمی خوام ببینمش یا اصن تو جشن عروسیش برم. قبلا هم بلاک اند ریپورتش کردم.تکلیف چیه؟ شاید خانواده رو  برسونموشون  و برگردم خونه و دوباره برگردم دنبالشون هر چند فاصله مسیر خونه تا تالار حدود
کارگاه تکنولوژی بلاک‌چین و رمزارز هاآزمایشگاه تخصصی بلاک‌چین مرکز تخصصی آپا دانشگاه گلستان در نظر دارد کارگاه تکنولوژی بلاک‌چین و رمزارزها را در روز چهارشنبه مورخ ۶ آذر 1398 در سالن رشد دانشگاه گلستان برگزار نماید. لذا از علاقه‌مندان دعوت می‌شود در این کارگاه شرکت نمایند.

سرفصل‌ها:*معرفی تکنولوژی بلاک‌چین و تعریف آن و بررسی ساختار و سازوکار آن*معرفی پلتفرم متن‌باز Hyperledger*ممعرفی پلتفرم Ethereum*بررسی کاربردهای بلاک چین در حوزه های مختلف
۱. منهتن یه مستطیله پایین نیویورک که تقسیم شده به کلی بلاک های کوچیک و کل ادرس دهی هاش و خطوطو متروش بر اساس شماره بندی عمودی و افقی بلاک ها هست...
۲. walmart سوپرمارکت زنجیره ای هست که شعبه هاش اینقدر بزرگه که گاهی گیج میشی...اما aldi کوچیکه و بخش محصولات ارگانیگ هم داره مه قیمتشون خیلی مناسبه به نسبت جاهای دیگه...
۳. لباس و این جور چیزا رو باید یا انلاین از امازون خرید و یا از burlington outlet store ها که همه جا شعبه دارن...

تکنولوژی بلاک چین که به ان زنجیره بلاکی ( block chain ) پایگاه داده توزیع شده و مبتنی بر اجماعی است که به صورت مستمر فهرستی از رکوردها (رده‌ها) را که هرکدام به گزینه‌های قبلی فهرست ارجاع می‌دهند را حفظ می‌کند و بدین وسیله در مقابله با تضعیف یا بازنگری غیرمجاز تقویت می‌شود.

ادامه مطلب
ی‌توان گفت
که پرگویش‌ترین زبان دنیا عربی است زبانی که یکی از شش زبان سازکان مملل
متحد نیز محسوب می‌شود. آثار ادبی و تاریخی زیادی به زبان عربی در دنیا
وجود دارد و یکی از زبان‌هایی است که آن را بیشتر با اشعار می‌شناسند. این
زبان بنا به دلایل مختلفی بر زبان‌های دیگر تاثیر گذاشته و برخی از کلمات
آن در این زبان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زبان‌هایی مانند ترکی، اردو و
به صورت کلی زبان‌های جهان اسلام.
ادامه مطلب
بلاک چین به زبان ساده:

به زبان ساده به مجموعه
ای از بلاک ها که به صورت زنجیره‌ای به یکدیگر متصل شده اند و اطلاعاتی را در
بردارند بلاک ‌چین یا زنجیره‌ی بلوکی می گویند، درست شبیه به یک دفتر اسناد رسمی
که در آن اسناد و مدارک ثبت و نگهداری می شوند، این فناوری از سال ۲۰۰۹ میلادی توسط
فردی به نام ساتوشی ناکاموتو معرفی شد، با معرفی بلاک چین، بیت‌کوین نیز به عنوان
انقلابی در صنعت ارزهای دیجیتال شناسایی شد.

بلاک‌ها از چه اجزایی تشکیل
شده‌اند؟

بل
یادگیری زبان بر اساس قواعد و گرامر، روش چندان خوبی نیست ولی به هرحال صرف افعال در هر زبانی از جمله ترکی آذری، گریز ناپذیر هست. همچنین با توجه به اینکه افعال در زبان ترکی از هجوم دیگر زبان ها، بیشتر مصون بوده اند، یادگیری معنی افعال مختلف باعث خواهد شد، گام بزرگی در یادگیری این زبان برداریم.
در فارسی ساده ترین شکل فعل، سوم شخص گذشته آن است که با افزودن دن و تن به مصدر تبدیل می شود، در زبان ترکی آذری، ساده ترین شکل فعل شکل امری آن است که با افزدو
ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا رمز ارز (Cryptocurrency) شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاک چین استفاده می‌کنند.
ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال به این معنی است که هیچ نهاد، گروه یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌کند.
کریپتوکارنسی‌ها را می‌توان به صورت مستقیم و بدون دخالت هرگونه واسطه‌ای در اینتر
در صورتی که پست ها، ایموجی ها و کامنت های شما بیش از حد معمول تکراری باشند، زمانی که اینستاگرام متوجه این فعالیتهای تکراری شما بشود، سریعا اقدام به بلاک کردن شما می کند و به شما اجازه پست گذاشتن و کامنت گذاری را نخواهد داد. هیچ کسی به درستی از مدت ماندن در حالت بلاک اطلاعی ندارد.
البته بر اساس گفته های کاربرانی که در این باره دارای تجربیاتی هستند، اگر پیغام Action Blocked از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده باشد، مابین چند ساعت تا حدود چند هفته حا
مدیرعامل انجمن بلاک چین ایران با اشاره به اینکه اتلاف شبکه برق کشور ۱۰ تا ۱۶ درصد است و این یعنی کل مصرف برق شبکه بیت کوین در دنیا کم‌تر از اتلاف برق در ایران است، گفت: تعرفه پیشنهادی وزارت نیرو عدد بسیار بالایی است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از فارس، محمد شرقی مدیرعامل انجمن بلاک چین ایران با اشاره به فناوری بلاک چین یک صنعت تازه به شمار می‌رود که کلید واژه‌هایی به نام بیت کوین در این صنعت شنیده می‌شود،گفت:    صنعت ماینینگ در کشور دارای
آموزش زبان انگلیسی :اگر شما جز اون دسته از دانش آموزایی که دوست داری زبان انگلیسی مثل آب خوردن یاد بگیری کافیه به وبسایت خود آموز زبان سر بزنی و مقالات و فیلم های رایگان وبسایت خود آموز زبان رو ببتی برای اینکار تنها یه راه ساده هست و اون اینه به وبسایت خود آموز زبان سر بزنی یکی از مقالات مهم و و پر بازدید ما آموزش زبان انگلیسی همراه با رقصه یادت نره این مقاله ارزشمند رو از دست ندی و حتما حتما دنبالش کنی 
iphone mashhad

مزیت های موبایل آیفون نسبت به اندرویدبلاک کردن تبلیغات Ad Blockingکمپانی اپل به تازگی آیتم ای به اسم Content Blockers را به پیکربندی سافاری بیشتر نموده است. این امکان اذن نصب برنامه هایی را میدهد که تمام تبلیغات اینترنتی را بلاک می نماید. ولی می اقتدار طرحی شبیه این را برای اندروید هم نصب کرد ولی لازمه آن روت کردن موبایل یا این که به کار گیری از او پی ان می‌باشد که عمل را برای بخش اعظمی از یوزرها خویش مشقت بار نموده است.
میتوان خیلی راحت خاطرات آدم های ساده را تغییر داد.
اگر چندبار زیر گوششان دروغی بخوانی و وانمود کنی که حقیقت همان است که تو میگویی، خاطراتشان را ( فقط به خاطر تو ) عوض می کنند، اشک هایشان را به دست فراموشی سپرده، رنج هایی که کشیده اند را به دست باد می سپارند و همان تصویری را در ذهنشان می سازند که تو میخواهی.
آدم های ساده را خیلی راحت می توان گول زد.
مایه اش یک زبان چرب و نرم است که خامشان کند و تا ابد مریدت شوند.
و چه قدر این آدم های ساده زیادند. آدم
سلام
این روزا از زبان برنامه نویسی آقای هاشمی بین برنامه نویس ها چیزایی میشنویم
این یک زبان ساده برای شروع کار برنامه نویسی بیشتر برای بچه هاست!
من خودم یه داداش دارم کلاس پنجمه چند بار سعی کردم بهش C یاد بدم نشده! (حروف انگلیسی رو یادش دادم ولی کلمات انگلیسی رو بلد نیست)
به نظرم این زبان میتونه کمک اش کنه که برنامه نویسی رو تجربه کنه!
همچنین سینتکس این زبان ساده به زبان C نزدیک هست ولی باید توجه داشت که قدرت زبان C رو نداره!!!
به نظر میاد این زبا
ASGHAحدودOOOON یک سال از آخرین ویدئوی کِن بلاک، از سری کلیپ های نمایشی او با موضوع دریفت می گذرد. اواخر زمستان سال گذشته، بلاک خودرو جدیدش را رونمایی کرد. در برنامه ای ویژه که به تماس ۱۰ سالگی انتشار نخستین ویدئو از سری محبوب جیمکانا (Gymkhana) تولید شده بود، بلاک ظهر امر وانت فورد F-150 ساخت سال ۱۹۷۷ استراحت گرفت و لاستیک های برند تویو (TOYO) را بخار کرد. پس از غیبتی طولانی، این کود میدان بازی این راننده ی شناخته شده بخشی فرق کرده است.مقاله های مرتبط:جیمک
تکنولوژی بلاک چین یا زنجیره بلوک ها به طور عام با بیت کوین (Bitcoin) و ارزهای رمز نگاری شده ی دیگر در ارتباط است، ولی این مورد، قسمت خیلی کوچکی از این تکنولوژی می باشد. برخی فکر می کنند که بلاک چین قادر است تا تعداد بی شماری از صنایع را دگرگون کند؛ از موارد مرتبط با سلامتی گرفته تا سیاست.

اگر شما به سرمایه گذاری در بیت کوین ، خرید و فروش اتریوم (Ethereum) به عنوان یک کار ساده نگاه می کنید و یا فقط مشتاق شده اید که درباره اساس بلاک چین بیشتر بدانید، پس
فناوری بلاکچین Blockchain چیست و چه کاربردهایی در تبادل ارزهای دیجیتال و جلوگیری از کلاهبرداری دارد؟
در
این دوره آموزشی بلاکچین به زبان ساده توضیح داده می شود و با جنبه های
مختلف تکنولوژی در جهان و حوزه های فناوری بلاک چین و انقلاب صنعتی چهارم
آشنا می شوید. همچنین به بررسی ماین بیت کوین و روش های کلاه برداری مختلف
از طریق ارزهای دیجیتال نیز پرداخته می شود.
ادامه مطلب
زبان در کره جنوبی
مردم این کشور یک زبان مشترک داشته و تقریباً هفتاد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند. ساختار زبان، گرامر و واژگان آن مشابه زبان ژاپنی بوده و بر حسب طبقه اجتماعی افراد جامعه به گویش‌های متفاوتی صحبت می‌شود، اما به حدی به هم شبیه است که برای فهم آن دچار مشکل نمی‌شوید. مردم کره خود را یک خانواده می‌دانند و به یک زبان یعنی زبان کره‌ای صحبت می‌کنند. جمعیتی بالغ بر 65 میلیون نفر در کره جنوبی و مناطق اطراف آن به ا
اینستاگرام رو دی اکتیو کردم ، برای تلگرام محدودیت زمانی تعیین کردم و توییتر رو به مدت یه ماه بلاک کردم.
عمیقا حس خوبی دارم. دلم میخواد از شبکه های اجتماعی یه مدت فاصله بگیرم. الان دیگه وقتی گوشی رو باز میکنم، میرم سراغ فیدبیو و طاقچه:). آهنگ باز میکنم و بیشتر فکر میکنم. 
امیدوارم این یک ماه بدون شبکه اجتماعی خوب باشه و وسط راه جا نزنم.
دلم برای وبلاگ تنگ شده بود. یکم حرف بزنید ... ببینم کیا هستن، کیا همچنان دارن اینجا رو میخونن؟
پ.ن : اپلیکیشن هام
ماینر

ماینینگ چیست؟
برای خرید  ماینر  به سایت پارسیان ارز مراجع کنید
از آنجایی که ارزهای رمزنگاری شده عموما دارای ساختاری غیرمتمرکز می باشند، بنابراین برای ادامه بقا به توزیع و تایید تراکنش ها به صورت غیرمتمرکز نیاز دارند.
ماینینگ یک نوع فرایند رقابتی است که برای اولین بار طی پروتکل SHA-256 شبکه بیت کوین به منظور ایجاد انگیزه برای پایداری شبکه و ایجاد بیت کوین جدید طراحی گردید. به زبان ساده ماینرها کامپیوترهایشان را به منظور تایید تراکن
ماینر

ماینینگ چیست؟
از آنجایی که ارزهای رمزنگاری شده عموما دارای ساختاری غیرمتمرکز می باشند، بنابراین برای ادامه بقا به توزیع و تایید تراکنش ها به صورت غیرمتمرکز نیاز دارند.
ماینینگ یک نوع فرایند رقابتی است که برای اولین بار طی پروتکل SHA-256 شبکه بیت کوین به منظور ایجاد انگیزه برای پایداری شبکه و ایجاد بیت کوین جدید طراحی گردید. به زبان ساده ماینرها کامپیوترهایشان را به منظور تایید تراکن
ماینر

ماینینگ چیست؟
نحوه بلاک کردن افراد در اسنپ چت (Snapchat)

اسنپ چت (Snapchat) | ایده خوبی است که فرض کنیم همه با یکدیگر روبرو می
شوند اما این به عنوان واقعیت نیست. این موضوع خصوصا در مورد رسانه های
اجتماعی صادق می باشد، زیرا دوستی ها به سرعت و به راحتی از بین رفته و
شکسته می شوند. با توجه به این موضوع، در این بخش تصمیم داریم تا نحوه ی
بلاک کردن افراد در اسنپ چت (Snapchat) را برای شما شرح دهیم.
ادامه مطلب
فناوری‌ای که بیشترین تاثیر را بر دهه‌های آینده خواهد گذاشت پا به عرصه ظهور گذاشته است:
بلاک‌چین یا فناوری دفتر حساب توزیع‌شده که همان فناوری زیرساخت شبکه بیت‌کوین یا پلتفرم محاسباتی توزیعی اتریوم است. در یک کلام باید گفت فناوری بلاک‌چین یا زنجیره‌های بلوکی مشکل اعتماد را حل و نیاز به هر نوع واسطه را برای برقراری هر نوع تراکنشی برطرف می‌کند. این تراکنش‌ها بخش وسیعی از داد و ستدهای مالی و غیرمالی ما را تشکیل می‌دهند. به گفته بسیاری از
زنگ زدم. نشناخت. بعد به حالت سوالی اسمم را صدا زد و در کسری از ثانیه که طول کشید تا از حرف اول اسمم به حرف آخرش برسد، صدایش خش گرفت و گریه کرد. اینبار نخندیدم. حرف زدیم. گریه کرد. وقتی میخواستم قطع کنم با گریه و التماس گفت: "نه. نه. نه. قطع نکن." قطع کردم. التماس صدایش دلم را لرزانده بود. از بلاک درش آوردم و بهش پیام دادم. تمام روز منتظر بودم حالا که بلاک نیست پیام بدهد. تمام روز از خودم پرسیدم "یعنی حالا چیکار میشه؟ آخرش چیکار میشه؟ چیکار کردی الهه؟ " 
سلام خدمت همه ی دنبال کنندگان محترم وبلاگ.
امروز میخوام یه دوره ی اموزشی مفید برای همه ی افرادی که می خوان درباره ی بیتکوین و بلاک چین اطلاعاتی کسب کنند و بدونن که چطوری کار می کنده و اصول کلی کار
چطوره معرفی کنم، این دوره رو جادی عزیز درست کرده در حال حاضر هم داره ضبط میشه و هر شب بصورت لایو میگره و دقیق ساعت شو نمیدونم اما شاید شما نرسید که لایو رو ببینید می تونید توی کانال یوتیوب یا اپارات جادی ویدیو ها رو ببینید در حال حاضر ۷ قسمت از این دور
بچه ها گرگ زاده امشب مجددا باز منو بلاک کرد.
داشتم با یکی از بچه ها صحبت میکردم (تمرین زبان انگلیسی)
همزمان گفتم یه ثانیه واتس اپمو چک کنم
و متوجه شدم جدی دوباره بلاکم کرده!
جدی کلا توی رابطه ش با من از نظر روانی هر روز وارد فاز جدیدی میشه
کلا عاشقه عاشق
هر روز یه بار بلاکم میکنه
یه بار از بلاکی درم میاره
جدی رفت و برگشت
میره و برمیگرده!
دلمم براش میسوزه چون توی کانادا همین قدر تو از زندگی به دست میاری و میفهمی.
۱- درخواست رفع بلاک هنگام مشاهده پیغام Action Blocked
 زمانی که پیغام (Action Blocked) رو دریافت میکنین، گزینه (Tell Us) رو فشار بدین. بعد از اینکه دکمه (Tell Us) رو فشار دادین، ایستاگرام (به احتمال زیاد از طریق آدرس ایمیل) از شما میخواد اطلاعاتی امنیتی را تکمیل کنین و بعد درخواست میکنه که عکس خودتونو براش ارسال کنید تا مطمئن بشه شما یک آدم واقعی هستین نه ربات. بعد از ارسال عکس به اینستاگرام، اکانتتون بعد از چند روز دوباره فعال میشه.
۲- درخواست رفع بلاک از طریق بخش

هشینگ چیست؟
هشینگ ایده ایست که به ازای دریافت ورودی دلخواه و اعمال برخی الگوریتم‌های ریاضی به آن، یک خروجی با طول ثابت تولید میکند و اصطلاحا به آن هش (Hash) می گویند. این ورودی ها میتوانند تعدادی بیت، کاراکتر، یک فایلMP3، یک رمان کامل، برگه تاریخچه حساب بانکی و حتی کل داده های موجود در اینترنت باشد. نکته حائز اهمیت این است که ورودی میتواند بزرگ باشد ولی پس از اعمال محاسباتی بر روی آن، خروجی با تعداد بیت ثابت مثلاً 128 یا 256 یا 512 بیت تولید میکند.
۱- در اینستاگرام پست داشته باشین.
ممکنه به تازگی اکانت خودتونو ایجاد کرده باشین. اگه پست و استوری شیر نکنید، اینستاگرام شمارو ربات درنظر میگیره و بلاک میکنه. حدامکان دو یا سه تا پست شیر کنید.
۲- به اکانت و پروفایلتون اطلاعات بدین.
اگه پروفایلتون عکس شخص و چهره واقعی خودتون نداشته باشه و بیوگرافی کوتاهی نداشته باشین، اینستاگرام اطلاعات شمارو ناقص تشخیص میده و ربات میشناسه و بلاک میکنه.
۳-  پست بی رویه ممنوع. 
 اینستاگرام اکانت هایی که بیش از
منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین

ساختار شبکه بلاک چین به گونه ای طراحی شده است که اطلاعات آن قابل تغییر نباشد. اغلب ارزهای دیجیتال شبکه بلاک چین مختص به خود را دارند و در آن مجموعه ای از قوانین و مقرارات که اساس کارکرد شبکه بلاک چین است توسط تیم توسعه دهنده برنامه نویسی شده است. به عنوان نمونه در بلاک چین بیت کوین قوانین به این صورت است که هر بلاک حداکثر می تواند 1 مگابیت ظرفیت داشته باشد یا هر بلاک باید در مدت زمان 10 دقیقه ای حل شود و بسیاری از مو
ارز دیجیتال؟ ارز مجازی چیست؟ ارز رمز چیست؟ و سوالات زیاد این چنینی ذهن بسیاری را مشغول کرده است.اگر به دنبال خواندن این مقاله هستید، حتما کلماتی مانند ارز دیجیتال ارز مجازی، رمز ارز، ارز دیجیتال و یا حتی رمزینه پول به گوشتان خورده است. در ابتدا باید بگوییم تمام این کلمات برگردان انگلیسی یک کلمه است و یک مفهوم را می‌رساند که آن همان کریپتو کارنسیاست. پس در ادامه با مواجه شدن با هریک از این کلمات مطمئن باشید که راجع به یک مفهوم صحبت می‌ش
ارز دیجیتال؟ ارز مجازی چیست؟ ارز رمز چیست؟ و سوالات زیاد این چنینی ذهن بسیاری را مشغول کرده است.اگر به دنبال خواندن این مقاله هستید، حتما کلماتی مانند ارز دیجیتال ارز مجازی، رمز ارز، ارز دیجیتال و یا حتی رمزینه پول به گوشتان خورده است. در ابتدا باید بگوییم تمام این کلمات برگردان انگلیسی یک کلمه است و یک مفهوم را می‌رساند که آن همان کریپتو کارنسیاست. پس در ادامه با مواجه شدن با هریک از این کلمات مطمئن باشید که راجع به یک مفهوم صحبت می‌ش
اینستاگرام مثل هر شبکه اجتماعی دیگری یکسری قوانین دارد که در صورت رعایت نکردن آنها کاربران جریمه خواهند شد، بلاک شدن کوتاه مدت و بلند مدت نمونه های رایجی از این جریمه ها هستند.
مواردی که در ادامه می آیند اگر رعایت نشوند منجر به بلاک شدن پیج اینستاگرام تان خواهد شد.
1. اطلاعات حساب کاربری خود را کامل کنید
اگر اطلاعاتی کامل در پروفایل اینستاگرام خود نداشته باشید. یعنی عکس پروفایل و یا بیوگرافی کوتاهی از خود نداشته باشید اینستاگرام اکانت شما ب
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری

در مقاله های هر هفته با آنتونی، سعی می‌کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) را منتشر کنیم تا دانش و آگاهی افراد را در مورد بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال بالا ببریم. این هفته ویدئویی در ارتباط با رابطه بین آدرس IP و کیف پول در نظر گرفته شده است.
کاربران عادی و افراد حرفه‌ای زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، با آنتونی در ارتباط هستند و سوالات مهمی را با او مطرح می‌کنند. او که می‌توان گفت یکی از مسلط‌ترین
مدیریت حافظه 
سیستم عامل در مورد با مدیریت حافظه دو کار اساسی را انجام می دهد :
·      هر پردازه به دلبل  اجراء باید دارای حافظه مورد نیاز و اختصاصی خود باشد .
·      از انواع متفاوتحافظه در سیستم استفاده تا هر پردازه می تواند به اجراء با بالاترین سطح کارآئی برسد.
سیسم های عامل در ابتدا محدوده های حافظه مورد نیاز هر نوع نرم افزار و برنامه های خاص را اماده نمایند.  فرض کنید سیستمی دارای یک مگابایت حافظه اصلی بوده  . سیستم عامل کامپیوتر فرض
مقدمه
در
عصر تکنولوژی، دیتا و اطلاعات حرف اول را می‌زنند و روزانه انبوهی از داده
ها و اطلاعات در دنیای تکنولوژی تولید می‌شود. اما نگهداری، ثبت و استفاده
درست از این اطلاعات است که بشر را به سمت پیشرفت و آسایش سوق می‌دهد؛
تکنولوژی نوظهور بلاک چین (که از آن به عنوان بزرگترین اختراع بشر بعد از
اینترنت یاد می شود) نقشی بزرگ در این راه ایفا می‌کند و با ظرفیت های
موجود در خود نشان داده است قصد کمک به هرچه سریعتر پیمودن این راه را
دارد؛ اما به
شما میگین گرگ زاده رو اینجا معرفی کن تا آبروش بره و تنبیه شه و یواشکی اینجا رو نخونه و منو با این حرفها اذیت نکنه یا از پیش اطلاعات برداشت نکنه.
حقیقتش من اینکارو نمیکنم نه با اون نه با هیچ کس دیگه.
دقت کنین، آدم کاری رو میکنه که اونجوری تربیت شده و یا داره زندگی میکنه.
زندگی توی غرب برای جنس مذکر ایرانی خیلی خیلی سخته.
فکر کنین اون بدبخت توی زندگیش بهش هر روز فشار وارد میشه
تنهایی
بی کسی
سوسول بودن
و...
من پسر مشابهش خیلی زیاد دیدم
همین که اینجا
⚡️ در زبان گیلکی «بۊرمه، برمه» در گۊیش‌های مختلف به معنی گریه در زبان فارسی است.
همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، در متون قدیمی زبان گیلکی فعل ساده «برمستن» با بن مضارع «برم-» ثبت شده است. این فعل در تمامی نمونه متون شرقی، مرکزی و غربی گیلکی وارد شده است.
به‌طور کلی بکار گیری افعال ساده و پیشوندی بر افعال مرکب ارجحیت دارد چرا که افعال ساده و پیشوندی باعث ساخت مفاهیم جدید و زایایی در زبان می‌شوند.
(تصویر بالا مربوط به دیوان پیر شرفشاه و

بسم الله الرحمن الرحیم 

بلاک‌چین چیست؟

بلاک چین (Blockchain) از دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) ایجاد شده است. این فناوری در حقیقت زنجیره‌ای از بلوک‌هاست. به طور کلی بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش توزیع شده و به صورت غیرمتمرکز است. بیت کوین اولین کاربرد از این فناوری بود و از بلاک چین برای ذخیره اطلاعات دارایی کاربران بهره برد. اگر بلاک چین یک سیستم عامل باشد، بیت کوین نرم افزاری روی این سیستم عامل است. در هر بلاک هر اطلاعاتی م
اینستاگرام چیزی است که امروزه به ویژه در بین جوانان محبوبیت و طرفداران زیادی دارد ،  چرا که نه؟ این شبکه اجتماعی یک پلت فرم ایده آل است که در آن شما می توانید تصاویر و ویدیوهای مورد نظرتان را پست کنید ، استوری های دلخواه ایجاد کرده و دیگران را در لحظات شادی و ناراحتی با خود همراه کنید. علاوه بر تمام این ویژگی های، Instagram بعضی وقت ها دردسر ساز می شود. زیرا برخی از کاربران ، پروفایل های جعلی را ایجاد کرده و سایر کاربران را مورد آزار و اذیت قرار دا
اخبار رمزارز و بلاک چین در سایت خبری سکه نیوز
در دنیای بی انتهای رمزارزهای دیجیتال، آگاهی از اطلاعات و داده های به روز دنیا میتواند کاربران را در مسیر رسیدن به اهداف خود یاری رساند. اخبار رمزارز و بلاکچین در سایت خبری سکه نیوز به صورت جامع در اختیار کاربران قرار می گیرد تا ایشان بتوانند ضمن آگاهی از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه رمزارزهای دیجیتال، با آمادگی بیشتری وارد این عرصه شوند.

این سایت خبری تلاش می کند ضمن ارائه خبرهای روز
نمی‌دونم؛ ولی از اون‌هایی که با هایلایتر زرد رنگ توی ذهنم پر رنگ شده‌ن، همیشه اول از همه این میاد توی ذهنم که یه شب بهم گفت دوستش بهش گفته النا خیلی دید ساده و خاصی داره. همین. و من به «همین» مدت‎ها فکر کردم و دیدم آدم‌هایی که ازشون خوشم میاد یا چیزهایی که بهشون علاقه دارم، همه ساده و خاصن. یک جایی خونده بودم که موراکامی کتاب‌هاش رو به زبان انگلیسی می‌نوشت و بعد ترجمه‌شون می‌کرد به ژاپنی، چون زبان انگلیسیش اون‌قدر قوی نبود و با این کار م
برای آن که بتوانید زبان انگلیسی را سریع بیاموزید باید یک سری کارها را انجام دهید . 
یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید برای یادگیری سریع زبان انگلیسی انجام دهید این است که تا آنجا که می توانید بخوانید . 
کتاب هایی که قبلا خوانده اید را دوباره باز بخوانید .
روزنامه بخوانید . زیرا روزنامه ها دستور زبان بسیار خوبی دارند و به راحتی قابل فهم هستند .
فیلم به زبان انگلیسی ببینید و زیر نویس آن ها را خاموش کنید تا بتوانید خودتان زبان را درک کنید .
ش
حمله ۵۱ درصدی چیست؟
یکی از نقاط قوت بیت‌کوین و تکنولوژی بلاک چین، استفاده از روش توزیع شده در ساخت و اعتبارسنجی داده‌هاست. شبکه‌ای غیرمتمرکز از گره‌ها، مراقب هستند تا قوانین پروتکل رعایت شوند و تمام گره‌ها درباره وضعیت فعلی بلاک چین به اجماع و توافق برسند. الگوریتم اجماعِ اثبات کار اطمینان حاصل می‌کند که ماینرها فقط زمانی بتوانند یک بلاک جدید از تراکنش ها را تایید کنند که گره‌های شبکه به صورت حداکثری درباره اعتبار آن بلوک به توافق رس
آموزش کامل بورس به زبان ساده

آموزش کامل بورس به زبان ساده

دانلود آموزش

آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده - بورسینسwww.bourseiness.com › learning-for-beginnersآموزش خرید و فروش در بازار سهام برای افراد تازه کار است که قصد ورود به بازار بورس ... آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده (شروع سریع در بورس) ... برای یادگیری قدم به قدم و کامل، دوره آموزشی آنلاین یا بست
ماینینگ یا استخراج چیست؟ 
استخراج بیت کوین، ستون فقرات شبکه این ارز دیجیتال است. ماینرها یا استخراج کنندگان برای تامین امنیت و تایید تراکنش های بیت کوین، نقش حیاتی ایفا می‌کنند. بدون وجود ماینرها، شبکه مورد حمله قرار می‌گیرد و ناکارآمد خواهد بود. استخراج بیت کوین توسط کامپیوترهای خاصی انجام می‌شود و وظیفه ماینرها این است که شبکه را امن کرده و تراکنش بیت کوین را پردازش نمایند. ماینرها با حل یک مساله محاسباتی به جوابی دست می‌یابند که به آ
سگویت (SegWit) چیست؟
سگویت پیشنهادی برای تغییر ساختار داده‌های تراکنش ‌بیت کوین است. دلیل اصلی انجام این کار، بوجود آوردن شرایطی برای محافظت از انعطاف‌پذیری (Malleability) تراکنش‌هاست. با این حال، این تغییر اجازه می‌دهد که سایر مزایا مانند افزایش ظرفیت بلاک (Block Capacity) و به طبع آن افزایش تعداد تراکنش‌ها در یک بلوک شبکه بلاک چین بیت‌ کوین را شاهد باشیم.
سگویت مخفف عبارت Segregated Witness (امضاهای جداسازی شده) است که توسط محبوب‌ترین کلاینت مرجع بیت کوین م
سلام اگر از خیلا ها بپرسید که تو تلگرام بلاک شدم چیکار کنم قریب به 99 درصد استفاده کنندگان میگن از ربات @SpamBot استفاده کن ولی امروز یه روش کاملا عملی و تست شده توسط تیم امنیتی قره داغ رو به شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد که در عرض چند ثانیه از بلاک بودن در تلگرام خارج شوید
ادامه مطلب
اکنون که بیش از 11 سال از زمان پیدایش بیت کوین و بلاک چین می گذرد، هدف اصلی آنها یعنی حذف نهادهای واسط متمرکز و تأیید کننده تراکنش‌ها، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این، ارزهای دیجیتال به یک کلمه کلیدی آشنا برای عموم مردم تبدیل شده‌اند و جایگاه ویژه ای در انجمن‌های مالی بین‌المللی به خود اختصاص داده اند. با این حال ابهامات فراوانی در مورد نسل‌های مختلف بلاک چین‌ و عملکرد آنها وجود دارد.

نسل اول بلاک چین
فناوری که بدون حضو

ماینر

ماینینگ چیست؟
ماینینگ یک نوع فرایند رقابتی است که برای اولین بار طی پروتکل SHA-256 شبکه بیت کوین به منظور ایجاد انگیزه برای پایداری شبکه و ایجاد بیت کوین جدید طراحی گردید. به زبان ساده ماینرها کامپیوترهایشان را به منظور تایید تراک
آموزش بورس به زبان ساده + pdf

آموزش بورس به زبان ساده + pdf

دانلود

اموزش بورس به زبان ساده pdf - پرشین بورسpersianbourse.com › اموزش بورس به زبان ساده pdfاموزش بورس به زبان ساده pdf ... ترازنامه و صورت های مالی آموزش تحلیل بنیادی در این مطلب پرشین بورس و در ادامه آموزش تحلیل بنیادی در قالب فایل های PDF…
دانلود رایگان کتاب: 3 گام تا ورود به دنیای بورس ( فایل PDF ...www.bourseiness.com › 3-steps-to-enter-the-world-of-bulls-and-bearsدر کتاب pdf راهنمای بورس با عنوان 3 گ
در عصر تکنولوژی، دیتا و اطلاعات حرف اول را می‌زنند و روزانه انبوهی از داده ها و اطلاعات در دنیای تکنولوژی تولید می‌شود. اما نگهداری، ثبت و استفاده درست از این اطلاعات است که بشر را به سمت پیشرفت و آسایش سوق می‌دهد؛ فناوری نوظهور blockchain (که از آن به عنوان بزرگترین اختراع بشر بعد از اینترنت یاد می شود) نقشی بزرگ در این راه ایفا می‌کند و با ظرفیت های موجود در خود نشان داده است قصد کمک به هرچه سریعتر پیمودن این راه را دارد؛ اما به واقع فناوری بل
تعریف شبکه به زبان ساده عبارت است از مجموعه‌ای از رایانه‌ که به هم وصل شده‌اند. یک شبکه رایانه‌ای می‌تواند در یک اتاق، ساختمان، شهر یا حتی در چند کشور قرار داشته باشد. بنابراین لزوما مفهوم شبکه بر اساس میزان بزرگی یا کوچکی آن نخواهد بود و از متصل شدن دو رایانه به یکدیگر نیز یک شبکه ابتدایی ایجاد می‌شود.
برای راه‌اندازی یک شبکه به سه وسیله اصلی که کارت شبکه، کابل شبکه و سوئیچ است نیاز داریم:
ادامه مطلب
در یادگیری زبان انگلیسی یا سایر زبان‌ها، بارها و بارها به اثبات رسیده شده است که زمانی که آن را به صورت کاربردی بیاموزید و دائم مورد استفاده قرار دهید، نتیجه‌ی بهتری در برخواهد داشت. همانطور که در مطالب گذشته به آن اشاره شد؛ یادگیری اصطلاحات خاص در زبان انگلیسی می‌تواند کمک زیادی به روند یادگیری زبان کرده و آن را لذت‌بخش‌تر و ساده‌تر کند. یکی از اصطلاحات رایجی که هر فردی به آن نیاز پیدا خواهد کرد، اصطلاحات مسافرت به انگلیسی است. در این م
حفاظت از حریم شخصی در دنیای دیجیتال به یکی از کارهای دشوار تبدیل شده است که معمولا ایمن کردن ارز بیت کوین یکی از این کارها به حساب می آید. چرا که وقتی در وب سایت های مختلف می گردید ممکن است سرنخ هایی را از خودتان به جای بگذارید. از این رو این سوال پیش می آید که آیا بیت کوین قابل ردیابی است؟
پس از آنجایی که ارز دیجیتال بیت کوین بخشی از دنیای دیجیتال می باشد ناشناس ماندن در هنگامی که تصمیم به استفاده از بیت کوین به عنوان رمزارز را دارید باید حتما
آموزش بورس ویژه مبتدیان به زبان ساده + pdf

بورس ویژه مبتدیان به زبان ساده + pdf

دانلود فایل

اموزش بورس به زبان ساده pdf - پرشین بورسpersianbourse.com › اموزش بورس به زبان ساده pdfاموزش بورس به زبان ساده pdf ... ترازنامه و صورت های مالی آموزش تحلیل بنیادی در این مطلب پرشین بورس و در ادامه آموزش تحلیل بنیادی در قالب فایل های PDF…
دانلود رایگان کتاب: 3 گام تا ورود به دنیای بورس ( فایل PDF ...www.bourseiness.com › 3-steps-to-enter-the-world-of-bulls-and-bearsدر کتاب pd
بعد از اینکه اسکلت بندی صفحه ی وب را با استفاده از عناصر HTML انجام دادیم ،
نوبت به رنگ و لعاب صفحه خواهد رسید.
CSS زبانی برای نمایش هر چه بهتر اسناد HTML است .
با استفاده از این زبان میتوانیم ظاهر یک سند HTML را تعیین کرده و
برای تک تک عناصر HTML استایلی مناسب برگزینید .
در این آموزش زبان CSS را از سطح پایه تا پیشرفته خواهید آموخت
البته قبلا باید حتما زبان HTML رو یاد گرفته و با این زبان آشنایی کامل داشته باشید .

CSS مخفف  Cascading Style Sheets است
سی اس اس روشی ساده ب
ماینر
دستگاهای که بوسیله ان می‌توان ارز دیجیتال(مثل بیت‌کوین) استخراج کنید ماینر گفته میشود
در سالهای اولیه ارز دیجیتال حتی با لب تابم قابل استخراج بودن ولی بعدها بدلیل سختی شبکه برای استخراج حتما نیاز به دستگاهای ماینر شد توجه کنید که که ماینر‌ها ارز دیجیتال خریداری نمی‌کنند بلکه با انجام یک سری عملیات پیچیده، ارز دیجیتال رو ماین می‌کنند.البته وظیفه ماینر‌ها فقط استخراج ارز دیجیتال نیست، بلکه طی مراحل و عملیاتی که ماینر‌ها انجام م
5 روش ساده برای یادگیری زبان همراه با موسقی
اگر شما هم طرفدار یادگیری آموزش زبان به ساده ترین شکل ممکن در منزل خود هستید و تنها دوست دارید
با موسقی زبان را فرا بگیرید ما به شما کمک میکنیم تا به ساده ترین شکل ممکن در کوتاه ترین زمان با روشی صحیح به آنچه که میخواهید دست پیدا کنید.
همانطور که میدانید آموزش زبان انگلیسی با موسیقی بسیار ساده تر و راحت تر هست وهمین باعث افزایش سطح لیستنینگ و اسپیکینگ شما میشود که با تمرین میتوانید حتی رایتینگخود را
ایا سختی شبکه یا مایننگ سقف دارد؟
در پاسخ به این سؤال که ممکن است برایتان پیش‌آمده باشد باید بگوییم که عامل سختی یا استخراج در بیت کوین سقف خاصی ندارد. لذا این سختی قابلیت این را دارد که تا جایی که بیت کوین ها تمام شوند، افزایش پیدا کند.
نکته قابل‌توجه این است که متغیر سختی شبکه یا استخراج می‌تواند در مقایسه با 2,016 بلاکی که تاکنون ایجادشده پرتاب‌های به‌شدت بالایی پیدا کند. هرچند که باید یادآور شد که افزایش 15 درصدی سختی شبکه در حکومت بیت کو
زبان ترکی استانبولی که با نام‌های تورکیش
تورکجه (Turkish Türkçe) یا ترکی ترکیه (Türkiye Türkçesi) نیز شناخته
می‌شود، یکی از اعضای زبان ترکی بوده که خود زبان ترکی زیرشاخه‌ای از
زبان‌های آلتایی می‌باشد. زبان آلتایی یک خانواده‌ی زبان گسترده شاملِ
زبان‌های ترکی، مغولی، تونگورزی و قسمتی از زبان کره‌ای است که گستره‌ی از
سیبری تا آسیای شرقی کشیده شده است.
ادامه مطلب
بهترین بسته آموزش کسب درآمد از بورس + pdf

بهترین بسته آموزش کسب درآمد از بورس + pdf

دانلود

اموزش بورس به زبان ساده pdf - پرشین بورسpاموزش بورس به زبان ساده pdfاموزش بورس به زبان ساده pdf ... ترازنامه و صورت های مالی آموزش تحلیل بنیادی در این مطلب پرشین بورس و در ادامه آموزش تحلیل بنیادی در قالب فایل های PDF…
دانلود رایگان کتاب: 3 گام تا ورود به دنیای بورس ( فایل PDF ...www.bourseiness.com › 3-steps-to-enter-the-world-of-bulls-and-bearsدر کتاب pdf راهنمای بور
تحقیق کامل توسعه سیستم های اطلاعاتی و بلاک های سازنده آن

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
docx

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
60

یکی از مناسب ترین راه‌های قانونی کسب درآمد، ماین کردن بیت کوین می باشد.
ماینرها با هر بار ماین کردن یک بلاک، 12.5 بیت کوین تولید می کنند
قبل از ماه ژوئن 2016 میلادی، با هر دفعه ماین کردن، ماینرها 25 بیت کوین به دست می آوردند
همچنین قبل از سال 2012 میلادی نیز، 50 بیت کوین به کسب می کردند.
امروزه راه اندازی فارم ماینینگ کمی پیچیده شده اما هنوز هم این کارقابل انجام می باشد
فارم ماینر اتاق یا انباری می باشد که به ماین کردن ارزهای دیجیتال متعلق است.
فارم م

امروز قصد داریم یکی از سخت ترین کارها که یادگیری آموزش زبان هست را به ساده ترین روش به شما یاد دهیمکه در زمان کمتری و بدون کلاس رفتن به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید.
یادگیری زبان دوم تقریبا برای همه نیاز هست چه بهتر پس آن را به ساده ترین و بهترین شکل یاد بگیریم و به آن زبان تسلط پیدا کنیم.
قبل از شروع این 10 مورد باید بگم تنها چیزی که باعث میشه شما هر چه زود تر به یادگیری زبان تسلط پیدا کنیدبه  اشتیاق ، تکرار و تمرین شما بستگی دارد ما بهترین راه
با پیشرفت زبان های برنامه نویسی، هدف این بوده است که آنها را برای بهبود مبتدیان و همچنین حرفه ای ها ساده سازیم. پیش از این، کدنویسان مجبور بودند با زبان های سطح پایین که سخت ترین کد را داشته باشند مقابله کنند. حتی امروزه برخی از زبان های برنامه نویسی مانند فورتان، کوبول، پاسکال و دیگر مواردی که برای نصب سیستم عامل در سخت افزار استفاده می شوند. اما زبان های برنامه نویسی پیشرفته تر مانند پایتون که به طور گسترده در صنعت استفاده می شود وجود دارد.
پرچین (fence) بلاکی است که به صورت معمولی نمیتوان روی آن پرید، مگر آن که از روی بلاک های دیگر روی آن بروید، به همین خاطر پرچین بلاک مناسبی برای جمع آوری حیوانات است. چون حیوانات نمی توانند روی آن (به صورت معمولی) بپرند و فرار کنند.

در فضای آزاد و زمین هموار (صاف) یک مربع 5 در 5 از پرچین بسازید و داخل آن چند گوسفند رها کنید تا کاملا متوجه بشید.

اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
یکی از مناسب ترین راه‌های قانونی کسب درآمد، ماین کردن بیت کوین می باشد.
ماینرها با هر بار ماین کردن یک بلاک، 12.5 بیت کوین تولید می کنند
قبل از ماه ژوئن 2016 میلادی، با هر دفعه ماین کردن، ماینرها 25 بیت کوین به دست می آوردند
همچنین قبل از سال 2012 میلادی نیز، 50 بیت کوین به کسب می کردند.
امروزه راه اندازی فارم ماینینگ کمی پیچیده شده اما هنوز هم این کارقابل انجام می باشد
فارم ماینر اتاق یا انباری می باشد که به ماین کردن ارزهای دیجیتال متعلق است.
فارم م
لازم نیست شما مهندس و یا برنامه نویس باشید تا بتوانید وارد مشاغل مربوط به حوزه بلاک چین شوید. بلاک چین چند سالی است که به یکی از محبوب ترین زمینه های کاری تبدیل شده است. در این بخش از مقالات آرموو نگاهی داریم به ۹ شغل مربوط به حوزه بلاک چین در سال ۲۰۲۰.

۱)مدیر محصول
این افراد تمام جنبه های طراحی و توسعه برنامه های کاربردی blockchain را در چندین تیم هدایت می کنند، و اطمینان می کنند محصولات به موقع تحویل داده شوند. تجربه برنامه نویسی عموماً مورد نیا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امیر کرابی مشاور دیجیتال مارکتینگ و سئو وب سایت موزیک جو ~ دانلود آهنگ جدید